Mezuak etiketatuta ‘ zine karteldegia ’

Zine karteldegia (hilaren 13a, 14a eta 15a)

2012/01/13
Nork

NIESSEN (Errenteria-Orereta) La hora más oscura 3D : 17:30; 19:45; 22:30; 00:45 (lar.).   Millenium I : Los hombres que no amaban a las mujeres: 16:30; 19:30; 22:30.   Sherlock Holmes: Juego de sombras : 17:00; 19:45; 22:30; 01:00 (lar.).   Immortals : 17:15; 20:00; 22:45; 01:00 (lar.).   Misión imposible IV : Protocolo fantasma: 19:45; 22:30; 01:00 (lar.).   Alvin y las ardillas 3 : 18:00   Un lugar para soñar : 20:00; 22:35; 01:00 (lar.).   XP : 17:15. LES VARIETES (Hendaia) [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:, , , ,
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Zinema karteldegia (hilaren 21a, 22a eta 23a)

2011/10/21
Nork

NIESSEN (Errenteria-orereta) La cosa : 17:15; 19:45; 22:30; 01:00 (lar.).   De mayor quiero ser soldado : 16:30; 18:30; 20:30; 22:45; 00:50 (lar.).   Katu bat Parisen : 16:35; 18:15.   Bertsolari : 16:30; 18:30.   Contagio : 17:15; 19:45; 22:30; 01:00 (lar.).   Mientras duermes : 20:30; 22:45; 01:00 (lar.).   Intruders : 20:30; 22:45; 01:00 (lar.).   Johnny English Returns : 16:25; 18:25.   Urte berri on, amona! (jatorrizko bertsioa euskaraz, azpititulatua): 20:00; 22:30; 01:00 (lar.). [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:,
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Zine karteldegia (hilaren 14a, 15a eta 16a)

2011/10/14
Nork

NIESSEN (Errenteria-orereta) Bertsolari : 16:30; 18:30; 20:35; 22:45; 00:50 (lar.).   Contagio : 17:15; 19:45; 22:30; 01:00 (lar.).   Mientras duermes : 17:15; 19:45; 22:30; 01:00 (lar.).   Intruders : 17:30; 20:00; 22:40; 01:00(lar.).   Johnny English returns : 20:10; 22:45; 01:00  (lar.).   Larry Crowne : 16:30.   Los tres mosqueteros : 17:30.   El genere femeni (jatorrizko bertsioa katalanez, azpititulatua): 22:50. Urte berri on, amona! (jatorrizko bertsioa euskaraz, azpititulatua): 18:25; 20:35. LES VARIETES (Hendaia) Les Bien-Aimés : 21:00 [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:, , , ,
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Zinema karteldegia (hilaren 7a, 8a eta 9a)

2011/10/07
Nork

NIESSEN (Errenteria-orereta) Intruders : 17:15; 20:00; 22:45; 01:00 (lar.).   El genere femeni (jatorrizko bertsioa katalanez azpititulatua): 17:00; 19:45; 22:35; 01:00 (lar.).   Los tres mosqueteros 3D : 17:10.   Los tres mosqueteros : 20:00; 22:40; 01:00 (lar.).   Johnny English returns : 17:30; 20:10; 22:40: 01:00 (lar.).   Larry Crown : 20:00; 22:30; 00:50 (lar.).   Con derecho a roce : 17:15. Urte berri on, amona! (jatorrizko bertsioa euskaraz, gazteleraz azpititulatua): 17:15; 19:45; 22:30; 01:00 (lar.). LES VARIETES (Hendaia) La guerre des boutons : 15:00 [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:,
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Zinema karteldegia (hilaren 30a, urriaren 1a eta 2a)

2011/09/30
Nork

NIESSEN (Errenteria-Orereta) Los tres mosqueteros 3D : 17:00; 19:45; 22:30; 01:00 (lar.). Los tres mosqueteros : 17:15; 22:45; 01:00 (lar.). Hiru mosketariak : 20:00. Johnny English returns : 17:30; 20:10; 22:45; 01:00 (lar.). Larry Crowne : 17:15; 19:45; 22:30; 00:50 (lar.). Urte berri on, amona! : 17:15; 19:45; 22:30; 01:00 (lar.). Con derecho a roce : 20:10; 22:45; 01:00 (lar.). Cómo acabar con tu jefe : 17:30. LES VARIETES (Hendaia) Les Contes de la nuit 3D : 15:00 (lar., ig.).   Tu seras mon fils : 17:00 (lar., ig.). Blackthorm (jatorrizko bertsioa) : 21:00 (lar.). TXINGUDI (Irun) Phineas y Ferb : 16:15. La piel que habito : [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:, ,
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Zinema karteldegia (hilaren 23a, 24a eta 25a)

2011/09/23
Nork

NIESSEN (Errenteria-orereta) Con derecho a roce :17:15; 20:00; 22:45; 01:00 (lar.).   Colombiana : 20:00; 22:35; 01:00 (lar.).   Cómo acabar con tu jefe : 17:30; 19:45; 22:30; 00:50 (lar.).   La cara oculta : 17:15; 20:00; 22:45; 01:00 (lar.).   Arriety y el mundo de los diminutos : 17:30.   Phineas y Ferb : 18:00.   Cowboys and Aliens : 20:00; 22:35; 01:00 (lar.).   La deuda : 19:45; 22:30; 01:00 (lar.).   Los Pitufos : 17:30. LES VARIETES (Hendaia) Cars 2 3D : 21:00 (ost.).   La Planque : 21:00 (ost., [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:,
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Zine karteldegia (hilaren 16a, 17a eta 18a)

2011/09/16
Nork

NIESSEN (Errenteria-Orereta) Colombiana: 16:00; 18:10; 22:30; 22:45; 01:00 (lar.). Cómo acabar con tu jefe: 16:10; 18:10; 20:30; 22:40; 01:00 (lar.). Arrietty y el mundo de los diminutos: 16:00; 18:15. La cara oculta : 16:10; 18:10; 20:15; 22:35; 00:50 (lar.). La deuda : 19:45; 22:30; 01:00 (lar.). Phineas y Ferb : 16:15; 18:00. Cowboys and aliens : 20:00. Noche de miedo :20:25; 22:45; 01:00 (lar.). Super 8 : 22:30; 01:00 (lar.). Los pitufos : 17:15.         LES VARIETES (Hendaia) Les Shtroumpfs 3D : 15:00 (lar., ig.).   Bad teacher : 17:00 (ig.); 21:00 (ost., lar.). Pater : 17:00 (lar.). TXINGUDI (Irun) Arrietty y el mundo de los diminutos : 16:30; 18:30.   Como acabar con tu jefe : [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:,
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Zinema karteldegia

2011/06/24
Nork

NIESSEN (Errenteria-Orereta) Resacón 2: Ahora en Tailandia : 17:30; 20:00; 22:30; 01:00 (lar.). Kung Fu Panda 2 3D : 17:00; 19:30; 22:00; 00:30 (lar.). Kung Fu Panda 2 : 17:30; 20:00; 22:30; 00:45 (lar.). Algo prestado : 22:45; 01:00 (lar.). Insidious : 17:30; 20:00; 22:40; 01:00 (lar.). X-Men. Primera generación : 17:15; 20:00. Piratas del Caribe: En mareas peligrosas : 17:00; 19:50. Midnight in Paris : 22:45; 00:50 (lar.). LES VARIETES (Hendaia) La fille du puisatier : 17:00 (ig.); 21:00 (ost., lar.). Un vie de chat : 15:00 (lar., ig.). Je n’ai rien oublié : 17:00 (lar.). TXINGUDI (Irun) Kung Fu Panda 2 3D : [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Zine karteldegia (hilak 18, 19, 20)

2011/03/18
Nork

NIESSEN (Errenteria-Orereta) El rito: 17:15; 20:00; 22:40;01:00 (lar.) Gnomeo y Julieta: 16:00; 18:15; 20:30; 22:35; 00:50 (lar.). Torrente 4 3D: 16:00; 18:05; 20:20; 22:35; 01:00 (lar.). Torrente 4: 16:15; 18:15; 20:30; 22:45; 01:00 (lar.). En tiempo de brujas: 20:35; 22:45; 01:00 (lar.). Destino oculto: 19:45; 22:30: 00:50 (lar.). Rango: 16:00; 18:15. Cisne negro: 17:15. LES VARIETES (Hendaia) Last [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:, , , ,
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Zine karteldegia (gaur, bihar eta etzikoa)

2011/03/11
Nork

NIESSEN (Errenteria-Orereta) Torrente 4 3D: 16:00 (lar., ig.); 17:15; 18:05 (lar., ig.); 20:20; 22:35; 00:50 (lar., ig.). Torrente 4: 16:15 (lar., ig.); 18:15; 20:30; 22;45; 01:00. En tiempo de brujas: 17:15; 19:45; 22:30: 00:50. Rango: 16:00; 18:10. Destino oculto: 17:30; 20:00; 22:45; 01:00. Cisne negro: 20:30; 22:45; 01:00. Sígueme el rollo: 19:45; 22:30. Enredados: 17:30. Valor [...]

Irakurri gehiago

Etiketak:, , , ,
Bidalita Txanpa (agenda) | Ez dago iruzkinik »

Berriketan.info

Viewing item 1 to 2 (of 2 items)

RSS Oarso Bidasoko Hitza

  • Xatz eta Eskifaia koruen emanaldia, baluartean 2014/07/31
    Eskifaia Abesbatzak eta Xatzek emanaldia eskainiko dute hilaren 31n, ostegunez, Erreginaren Baluartean. 20:00etan hasiko da eta sarrera libre izango da. […]
    Hondarribiko Hitza
  • Adur-Bidasoa margo lehiaketaren oinarriak argitara eman dituzte 2014/07/30
    Irungo Udalak Adur-Bidasoa XXIII. Pintura Lehiaketaren nondik norakoak zabaldu ditu gaur goizean. 18 urtetik gorako edozeinek parte har dezake lehian, eta interesdunek irailaren 2tik 7ra bitartean aurkeztu beharko dituzte lanak Amaia KZn. Deialdiaren oinarriak tokiko gobernuaren webgunean kontsulta daitezke. […]
    Irungo Hitza